Video Filter (7.x-3.0-beta2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Insert
lv: Ievietot

en: Input filters
lv: Ieejas filtri

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Align
lv: Novietot

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Dashboard
lv: Darbgalds
