Video Filter (7.x-3.0-beta2) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Insert
pl: Wstaw

en: Input filters
pl: Formatowanie treści

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Align
pl: Wyrównaj

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: You may insert videos with [video:URL]
pl: Możesz dodać filmy używając [video:URL]

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: Use HTML5
pl: Używaj HTML5

en: Insert Video
pl: Wstaw wideo
