Video Filter (7.x-3.0-beta2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
