Video Filter (7.x-3.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Align
az: Sıralama

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma
