Video Filter (7.x-3.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: Input filters
fi: Syöttömuodot

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Align
fi: Tasaa

en: Instructions
fi: Ohjeet

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite
