Video Filter (7.x-3.0) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: Center
fr: Centre

en: Insert
fr: Insérer

en: Input filters
fr: Filtres de saisie

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Align
fr: Aligner

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Video filter
fr: Filtre de vidéo

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Flickr Slideshows
fr: Diaporamas Flickr

en: Flickr Video
fr: Vidéos Flickr

en: Game Videos
fr: Jeux vidéos

en: Substitutes [video:URL] with embedded HTML.
fr: Remplace [video:URL] par le code HTML intégré.

en: Dashboard
fr: Tableau de bord

en: Video URL
fr: URL de la vidéo
