Video Filter (7.x-3.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: Center
it: Centro

en: Insert
it: Inserisci

en: Input filters
it: Filtri di input

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Align
it: Allinea

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Autoplay
it: Partenza automatica
