Video Filter (7.x-3.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Align
ug: توغرىلاش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
