Video Filter (7.x-3.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Insert
cy: Mewnosod

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder
