Video Filter (7.x-3.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Insert
is: Setja inn

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
