Video Filter (7.x-3.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Center
ja: 中央

en: Input filters
ja: 入力フィルター

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Align
ja: 配置

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Video URL
ja: 動画URL
