Video Filter (7.x-3.2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Center
ar: المركز

en: Insert
ar: أدرج

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Align
ar: المحاذاة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
