Video Filter (7.x-3.2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
