Video Filter (7.x-3.2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Insert
be: Уставіць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
