Video Filter (7.x-3.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: Right
bg: Дясно

en: Google Video
bg: Google видео

en: Dashboard
bg: Табло
