Video Filter (7.x-3.2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: Insert
cs: Vložit

en: Input filters
cs: Vstupní filtry

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Align
cs: Zarovnání

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Video URL
cs: Adresa URL videa
