Video Filter (7.x-3.2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Dashboard
ga: Deais
