Video Filter (7.x-3.2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: Insert
hr: Umetni

en: Input filters
hr: Filteri unosa

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Align
hr: Poravnati

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
