Video Filter (7.x-3.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Center
kk: Орта
