Video Filter (7.x-3.2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Insert
sk: Vložiť

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: e.g.
sk: napr.

en: Insert a 3rd party video from one of the following providers; this list may vary depending on the text format being used.
sk: Vložte odkaz na video z jednej z nasledujúcich stránok. Zoznam sa môže meniť podľa zvoleného textového formátu.
