Video Filter (7.x-3.3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Input filters
bo: འཚག་ཆས་ནང་འཇུག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Align
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Left
bo: གཡོན

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས
