Video Filter (7.x-3.3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Align
gu: હારબંધ ગોઠવવું

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
