Video Filter (7.x-3.3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Align
jv: Rata

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Dashboard
jv: Dasbor
