Video Filter (7.x-3.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Center
ml: കേന്ദ്രം
