Video Filter (7.x-3.3) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: Insert
sv: Infoga

en: Input filters
sv: Inmatningsfilter

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Align
sv: Justera

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Related videos setting
sv: Inställning för relaterade videos

en: Show "related videos"? Not all video formats support this setting.
sv: Visa "relaterade videos"? Alla codecs stöder inte denna inställning.

en: Picasa Slideshows
sv: Bildspel i Picasa

en: Video URL
sv: URL för video
