Video Filter (7.x-3.3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Instructions
te: సూచనలు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
