Video Filter (7.x-3.4) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
