Video Filter (7.x-3.4) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Insert
et: Sisesta

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Align
et: Joondus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Dashboard
et: Töölaud
