Video Filter (7.x-3.4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Input filters
eu: Sarrera iragazkiak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Align
eu: Lerrokatu

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
