Video Filter (7.x-3.4) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Center
id: Tengah

en: Input filters
id: Saringan input

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Align
id: Ratakan

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Autoplay
id: Putar otomatis

en: Dashboard
id: Dasbor

en: Video URL
id: URL video
