Video Filter (7.x-3.4) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
