Video Filter (7.x-3.4) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Insert
mn: Оруулах

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Dashboard
mn: Самбар
