Video Filter (7.x-3.4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Insert
nn: Set inn

en: Dashboard
nn: Styringspanel
