Video Filter (7.x-3.4) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Align
oc: Alinhar

en: Instructions
oc: Instruccions

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
