Video Filter (7.x-3.4) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: Insert
tr: Ekle

en: Input filters
tr: İçerik filtreleri

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Align
tr: Hizalama

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Game Videos
tr: Oyun Videoları

en: Dashboard
tr: Pano

en: Video URL
tr: Video URL adresi
