Video Filter (7.x-3.4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Center
ur: وسط
