Video Filter (7.x-3.5) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
