Video Filter (7.x-3.5) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
