Video Filter (7.x-3.5) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Center
ro: Centru

en: Insert
ro: Inserare

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Align
ro: Aliniere

en: Instructions
ro: Instructiuni

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Dashboard
ro: Panou de control
