Video Filter (7.x-3.5) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Insert
he: הוספה

en: Input filters
he: מסנני קלט

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Align
he: יישור

en: Instructions
he: הוראות הכנה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: YouTube
he: יוטיוב

en: MySpace
he: מייספייס

en: Vimeo
he: וימאו

en: Dashboard
he: לוח הבקרה
