Video Filter (7.x-3.5) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
