Video Filter (7.x-3.5) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
