Video formatter (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Media
es: Multimedia

en: Loop
es: Bucle

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: Show controls
es: Mostrar controles

en: Display of multiple files
es: Visualización de múltiples archivos

en: Muted
es: Silenciado
