Video formatter (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: Media
fr: Média

en: Loop
fr: Boucle

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Display of multiple files
fr: Affichage de plusieurs fichiers

en: Muted
fr: Muet
