Video formatter (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: Media
hu: Média

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Display of multiple files
hu: Több fájl megjelenítése

en: Muted
hu: Némított
