Video formatter (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ja: はい

en: Media
ja: メディア

en: Loop
ja: ループ

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Show controls
ja: コントロールを表示

en: Display of multiple files
ja: 複数のファイルを表示

en: Muted
ja: ミュート
