Video formatter (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: Loop
nl: Lus

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Show controls
nl: Bedieningselementen tonen

en: Display of multiple files
nl: Weergave van meerdere bestanden

en: Muted
nl: Gedempt
