Video formatter (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: Loop
pl: Pętla

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Display of multiple files
pl: Format wyświetlania wielu plików

en: Muted
pl: Wyciszone
