Video formatter (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ru: Да

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Loop
ru: Цикл

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Show controls
ru: Показывать элементы управления

en: Display of multiple files
ru: Отобразить множество файлов

en: Muted
ru: Заглушен
