Video formatter (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: Media
tr: Medya

en: Loop
tr: Döngü

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Display of multiple files
tr: Birden fazla dosya görüntüleme

en: Muted
tr: Sessiz
